استراتژی محتوا

استراتژی محتوا اولین قدم برای موفقیت

استراتژی محتوا از آن دسته مواردی است که اگر به فکر بهبود رتبه سایتتان با تولید محتوا هستید، اصلا نباید آن را کنار بگذارید. درواقع استراتژی محتوا، مکمل فوق العاده قوی برای تولید محتوا است. تمام سایت ها و مجلات موفق دنیا، استفاده از استراتژی محتوا برای بهبود عملکرد خودشان در تولید محتوا را الزامی می دانند. ما می خواهیم شما نیز کسب و کار خود را بهبود بخشید. قطعا شما هم می خواهید بهترین باشید!

بخش اول: تحلیل و بررسی

تحلیل و آنالیز رقبا
advanced divider
در هر موقعیت، کلید واژه و فرصتی که برای شما انتخاب شده است، رقبای شما در زیر ذره بین ما قرار می گیرند. بدین ترتیب گزارش کاملی از روند فعالیت، سطح سختی و اطلاعات آن ها در قابل گزارشی به شما ارائه خواهد شد.
گام سوم
انتخاب کلیدواژه های اصلی
advanced divider
در این مرحله با بررسی سطح هر کلمه کلیدی، بهترین آن ها که بتوانند موفقیت شما را تضمین کنند، انتخاب می کنیم. نتایج این بخش در قالب گزارشی کامل، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
گام دوم
تحلیل و بررسی سایت شما
advanced divider
در ابتدا با تحلیل و بررسی سایت شما، تمام مشکلات، موقعیت ها و فرصت هایی که بتوانید در آن ها بدرخشید را شکار می کنیم و در قالب گزارشی کامل، نتایج را برای شما ارسال می کنیم.
گام اول

بخش دوم: مراحل اجرایی

برنامه ریزی و جدول زمانی
advanced divider
قطعا هر کاری نیاز به برنامه ریزی دارد. پس از آنکه تحلیل ها انجام شد، در قالب گروهی اختصاصی، شروع به برنامه ریزی و رسم جدول زمانی فعالیت ها می کنیم. بدین ترتیب می توانید از زمان هر فعالیت آگاه باشید.
گام چهارم
اجرای جزئیات نهایی
advanced divider
در این مرحله، جزئیات نهایی مانند دسته بندی وبلاگ، تحلیل سرچ کنسول، تحلیل گوگل آنالیتیکز، پیشنهاد لحن و شیوه نگارش و دیگر موارد انجام و در قالب گزارشی کامل در اختیار شما قرار خواهند گرفت.
گام پنجم
آغاز نگارش مقالات
advanced divider
در گام ششم، با توجه به اطلاعاتی که بدست آوردیم، شروع به نگارش مقالات می کنیم. پس از نگارش هر مقاله و درج آن، بازبینی و اطمینان از عدم وجود هر گونه مشکل را پیاده سازی می کنیم. در تمام مدت نگارش، در کنار شما هستیم!
گام ششم

چرا به استراتژی محتوا نیاز دارید؟

یکی از اصلی ترین دلایلی که سبب می شود تا استراتژی محتوا به یک مورد ضروری برای هر سایتی تبدیل شود، مشخص شدن هدف ها، موقعیت ها و شرایط موفقیت است. برای مثال شما می توانید متوجه شوید که نقاط ضعف رقبایتان چیست؟ در چه زمینه هایی ضعیف و در چه زمینه هایی قوی عمل کرده اند؟ بدین ترتیب با آگاهی کامل، مسیر مورد نظر خود را برای یک بازه معلوم، مشخص می کنید. اینگونه دیگر می دانید بایستی دو سرمایه مهم خود یعنی هزینه و زمان را، در چه بخش هایی صرف کنید. 

مشخص شدن تارگت ها

نظم و برنامه ریزی

نظم و برنامه ریزی، از گام های اصلی و مداوم هر کسب و کاری است. قطعا برای آنکه بتوانید همه چیز را در کسب و کار خود اصولی پیش ببرید، نیاز به برنامه ریزی کامل و دوره ای دارید. یکی از برنامه ریزی های اصلی، جداول و تقویم زمانی انجام کارها، تولید و انتشار محتوا در سایت و شبکه های اجتماعی است. ما این کار را به خوبی برای شما انجام خواهیم داد. بنابراین کافی است تمام فعالیت ها مطابق زمان مشخص شده انجام شوند تا بتوانید تاثیر آن را به طور کامل احساس کنید.

تحلیل و بررسی سایت شما، اولین کاری است که تیم استراتژی اجرا می کنند. ما باید بدانیم چه موانعی وجود دارند تا هر چه سریع تر، آن ها را از سر راه برداریم! بنابراین ابتدا با تحلیل و بررسی سایت شما، مزایا و معایب آن، مشکلات آن و روش حل آن ها، به طور کامل جمع آوری می شوند و در نهایت برای گام دوم اقدام می شود. البته نتایج برای شما به صورت کامل گزارش نویسی می شوند و جداول پر شده از نتایج تحلیل، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آگاهی از مشکلات و روش حل آن ها

شناسایی نقاط ضعف و قوت رقبا

یک عامل مهم در موفقیت و سبقت گرفتن نسبت به رقبا، شناسایی نقاط ضعف و قوت آن ها است. شما بایستی با اطلاعات کامل نسبت به رقبایی که دارید، برای هر گام اقدام کنید. اگر ابتدا بدون شناسایی اطلاعات آن ها گام بردارید، با موانع و مشکلاتی مواجه می شوید، که برخی با صرف هزینه و زمان زیاد برطرف می شوند و برخی منجر به عقب نشینی خواهند شد. ما اطلاعات مهم از مشکلات، مزایا، معایب و فعالیت های رقبای شما را جمع آوری و برای شما به همراه شرح کامل آن ها، ارسال می کنیم.